ÖĞRENCİ VE OKUL TAŞIMACILIĞI

Taşımacılık sektörünün belki de en özel ve hassas alanı “Öğrenci ve Okul Servis Taşımacılığı”dır. Geleceğimizin ve ülkemizin yarınlardaki en büyük teminatı olan çocuk ve gençlerimizin kaliteli bir eğitim almaları için ulaşım hizmetinin de en az eğitim aldıkları kurum kadar özenle ve itinayla seçilmesi gerekmektedir. Çünkü eğitim süresi içerisinde oldukça önemli bir zamanın araç ile okuldan eve ve evden okula ulaşım için harcandığı hususunu göz ardı edemeyiz.

ALMİLA GRUP olarak gerek sürücü gerekse de servis hosteslerimiz, hem çocuk hem de genç psikolojisi bilinciyle hizmetlerini sürdürmektedirler. Bu son derece önemli bir husustur.

Bunların yanı sıra sürücülerimiz de aynı eğitimlerden geçmekle birlikte bunun yanı sıra mesleki ve trafik ile ilgili eğitimleri de almakta ve bu eğitimler yıl boyunca devam edegelmektedir. Eğitimin tanımında da ifade edildiği üzere sürücü ve servis hostesi davranışlarında kalıcı değişiklikler meydana getirebilmek için eğitimlerimizin sürekli ve belirli bir plan dahilinde olması gerekmektedir. Bu bağlamda yıl boyunca süregelmekte olan bireysel gelişim, çocuk ve genç psikolojisi, mesleki ve trafik bilgileri yoğun bir şekilde tüm adaylara aktarılmakta ve böylece herhangi bir kazaya sebebiyet vermeksizin güvenli ve profesyonel bir şekilde hizmet vermeyi kendimize en büyük ilke edinmiş durumdayız. Bize güvendiğiniz için teşekkürler.