PERSONEL TAŞIMACILIĞI

Personel servis taşımacılığı taşımacılık sektöründe diğerlerinden ayrılan apayrı bir “know how” gerektiren bir alandır. Her şeyden önce hizmet almakta olan tüm yolcuların en başta can güvenliği esası olmak üzere, aynı zamanda konfor ve kaliteyi de beraberinde sunabilmek gerekmektedir. ALMİLA GRUP insan odaklı bir yaklaşım ve anlayış ile bu ihtiyacı fark etmiş ve proaktif ve profesyonel çalışan kadrolarıyla bu ihtiyaca en iyi yanıtı vermek için gece gündüz demeden çalışmaktadır. Bir yandan profesyonel kadroları işbaşına getirirken öte yandan ise kurumsal yapısını her geçen gün geliştirmekte ve en son teknoloji harikası araçlar ile de filosunu yenileyerek ve genişleterek en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Personel servis taşımacılığı alanında birçok yeniliğe imza atmış olan ALMİLA GRUP çalışmalarına sizlerden aldığı güç ile devam etmektedir. Her geçen gün yeni alanlarda faaliyet göstererek hizmet ağını ve kalitesini daha geniş bir popülasyona ulaştırmaya çalışmaktadır.

ALMİLA GRUP gerek kamu alanında gerekse özel sektör taşımacılığında Türkiye’nin bir çok ilinde çözüm ortağı olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Taşıdığı değerlerin farkında olan bir şirket olarak her zaman ve her yerde en iyi ve kaliteli hizmeti sunacağımızı sizlerin çok iyi bildiğinin de farkındayız.